ATL Teknoloji

Müşteri Hizmetleri

Hafta İçi 8.00 - 19.00
Pazar KAPALI

Bahçelerarası Sk.
No:43 D:Kat :3/A

CEO’muzun Mesajı

Dijital Yeni Dünya..

Kurucumuz Atalay AKTAŞ tarafından 2011 yılında kurulan ve Türkiye’de bilişim alanında öncü işler yapmış olan ECATEL firması ile başlayan teknoloji dünyasındaki yolculuğumuz 2021 yılında ATL Teknoloji Limited Şirketi olarak yepyeni bir boyuta evrilmiştir.

Türkiye’nin günümüzün ve geleceğin teknolojisini ve sunmuş olduğu teknolojik imkanları yakalamasını kendine misyon edinen firmamız özellikle Oyun Bilgisayarları ve Blockchain Madenciliği alanında kurumsal ve tam yetkili bir yapı inşaa ederek Türkiye Pazarına liderlik etmek istemektedir.

Bu doğrultuda çok hızlı bir şekilde kurumsal altyapısını kuran ATL Teknoloji, ilk olarak kendi markalarını inşaa etmeye başlamıştır. Oyun Bilgisayarları ve bilgisayar sarf malzemelerinde Türkiye’de adını kalite ve güven ile birleştirmeyi hedefleyen ATLON markasını yaratmıştır.

Yine ülkemizde örneği olmayan ve hane halkının ve bireysel kullanıcılar ideal ölçüde gelir elde etmelerine imkan sunacak KİRA ÖDER markasını da hayata geçirmiştir. KİRA ÖDER ile amaç, ülke insanımızın çok cüzi bedeller ile aylık ortalama bir kira bedelini rahatlıkla karşılayacak kadar ek gelir elde etmesini sağlayarak hane bütçesine katkı sunmaktır.
ATL Teknoloji, alanında öncü ve yenilikçi çözümler ile Türkiye’de adından söz ettirmek üzere kurulmuş bir şirket olmaktan öte bir ekosistemin de mimarı olmak istemektedir. Hem toptancı ve bayii ağı hem de e-ticaret alanında yapacağı girişimlerle Türkiye’de kaliteli ve ekonomik teknoloji ürünlerine erişimi kolaylaştıracak bir etki üretecektir.

Vizyonumuz;
Türk İnsanını yenilikçi ve ilerici teknolojik cihazlarla ve ekosistemlerle buluşturup, topyekün bir dijitalleşme ve iş modelini ortaya koymaktır.

Misyonumu;
Teknoloji alanında özellikle oyun bilgisayarları ve blockchain madenciliğinde ülkemizin öncü ve kurumsal bir işletmesi olarak ülke ekonomisine hem blockchain ekosistemini kazandırmak hem de ihracat geliri sağlamaktır.